Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Szkolenia fryzjerskie Artego – styczeń 2016 – Fryzjer polski

Szkolenia fryzjerskie Artego – styczeń 2016   

 

Zapraszamy wszystkich stylistów i fryzjerów zainteresowanych szkoleniami fryzjerskimi do wzięcia udziału w organizowanych przez nas szkoleniach technicznych, które odbywają się kilkanaście razy w miesiącu w poszczególnych miastach Polski.

 

Grupę szkoleniową artego tworzy grono wybitnych fryzjerów współpracujących na co dzień z marką artègo: od lewej Krzysztof Pajor, Wojciech Zieliński, Marcin Machnicki oraz Marta Kateusz i Wioletta Truchlewska.

szkolenia artego

 

Marka artego przygotowała szereg zróżnicowanych szkoleń, które pozwolą Tobie na udoskonalenie techniki, przybliżą aktualne trendy we fryzjerstwie i pozwolą zaproponować Twoim klientom jeszcze lepsze usługi:

 

Akademie artègo
Twoi klienci oczekują od Ciebie propozycji zmian? Potrzebujesz inspiracji, chcesz być na czasie i podążać za trendami we fryzjerstwie. Podczas akademii masz możliwość zarówno w teoretyczny i praktyczny sposób nauczyć się najnowszych technik koloryzacji i cięcia włosów, które promujemy przy okazji kolekcji artègo.

 

Ciao artègo Roma
Przygotuj się na 3 dni pełne wrażeń. Zyskasz wiedzę na szkoleniu prowadzonym przez włoskich Instruktorów artego, poznasz krainę włoskich smaków oraz weźmiesz udział w niezwykłej imprezie, która sprawi, że te trzy dni zostaną w Twojej pamięci na dłużej.

 

Włosy szyte na miarę
Nauczymy Ciebie w jaki sposób oraz jakich produktów artègo do stylizacji włosów używać, aby każda fryzura była Twoim wyjątkowym dziełem sztuki. Wykonane stylizacje zostały „uszyte” przy pomocy igły i gumki. Dzięki tej technice możesz tworzyć niebanalne i fantazyjne fryzury.

 

ABC koloryzacji
To szkolenie doda Tobie pewności siebie w temacie koloryzacji artego. Otrzymasz odpowiedź na podstawowe pytania i pozbędziesz się niepewności. Zapoznasz się z szeroką ofertą produktów artègo do koloryzacji i dzięki temu zobaczysz spektrum usług, które możesz wykonywać w salonie. Dzięki szkoleniu poznasz swoją dalszą drogę rozwoju razem z artègo.

 

Bajkowe blondy
Chcesz osiągać różne odcienie blondu?
Na tym szkoleniu nauczysz się uzyskiwać ciepłe i platynowe kolory blond. Dowiesz się, który wybrać produkt z oferty artègo, aby uzyskać zamierzony efekt przy jednoczesnej trosce o kondycję włosów.

 

Silver
W sytuacji gdy, głębia koloru i jednolity efekt na różnych rodzajach siwych włosów są dla Ciebie wyzwaniem zapisz się na to szkolenie. Rozpatrzymy różne przypadki postępowanie w zależności przeprowadzonej diagnozy włosów i zaproponujemy odpowiednie w stosunku do nich rozwiązania z oferty produktów artego. Dzięki temu rezultat koloryzacji będzie zawsze idealny.

 

Kontrasty
Dzięki temu szkoleniu wyzwania w koloryzacji staną się przygodą. Satysfakcja i trwałość koloru będą czymś naturalnym. Poznasz tajniki zastosowania specyficznych produktów artego i dzięki temu staniesz się ekspertem w koloryzacji.

 

Forma i Kształt
Włosy są materią, którą w stosunkowo prosty sposób można wpływać na wyrażenie osobowości człowieka. Należy wybrać odpowiednią formę i kształt fryzury, aby podkreślić pożądany wizerunek. Propozycje zmian, które podążają za modą można zaobserwować w kolekcjach fryzur marki artègo. Podczas szkolenia zapoznasz się różnymi propozycjami, która wzbogacą Twoje umiejętności.

 

Od Ciebie oczekujemy:

» zaangażowania
» zainteresowania
» posiadania podstawowych narzędzi pracy tj. nożyczek, suszarki, szczotek, grzebieni, klipsów, wypełniacze, siatki do koków, wsuwki.

Ceny:

Cena jednego szkolenia to 99 zł brutto (ABC koloryzacji, Bajkowe blondy, Silver, Kontrasty).
Dokonując jednak zakupu kosmetyków artègo na kwotę 200 zł brutto otrzymacie Państwo 50% rabatu na szkolenie artègo
Dokonując zakupu kosmetyków artègo na kwotę 300 zł brutto otrzymacie Państwo 99% rabatu na szkolenie artègo

Organizujemy także szkolenia indywidualne w salonie klienta.

 

Więcej informacji na stronie artego.pl lub u dystrybutora marki artègo.

 

Najbliższe terminy szkoleń:

artego szkolenia fryzjerskie

 

Materiały: artego.pl.

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera