Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Artego Multiphlex – blond bez obaw – Fryzjer polski

Artego Multiphlex – blond bez obaw   

 
Od teraz koloryzację, rozjaśnianie i dekoloryzację włosów możesz przeprowadzać bez obaw. Nowość marki Artego – system Multiphlex z rodziny Plex zadba o Twoje włosy podczas różnorodnych fryzjerskich zabiegów chemicznych.
  

Artego MultiphlexJAK DZIAŁA ARTEGO MULTIPHLEX?

Multiphlex to prosta oraz skuteczna pielęgnacja na bazie organicznych składników, która chroni i przywraca zdrowy wygląd włosów podczas zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie lub dekoloryzacja włosów. Substancje zawarte w preparatach Multiphlex wnikają do wnętrza włosów, a zarazem tworzą ochronny film na powierzchni.
  

KORZYŚCI PIELĘGNACJI MULTIPHLEX

System Multiphlex spaja keratynowe wiązania włosa, które zostały uszkodzone podczas poprzednich zabiegów. Rezultat po zastosowaniu jest widoczny i natychmiastowy: jakość oraz struktura włosów są poprawione. Produkt zapewnia ochronę podczas wykonywania zabiegów oraz zapobiega i chroni włosy przed dalszymi uszkodzeniami spowodowanymi mocnymi zabiegami chemicznymi.
  

2 PROSTE KROKI: DOPEŁNIACZ MULTIPHLEX + PERFECTOR MULTIPHLEX
  

Dopełniacz Multiphlex

Produkt na bazie organicznych składników, stosowany w połączeniu ze wszystkimi zabiegami chemicznymi. Zapewnia zachowanie naturalnie zdrowych włosów bez obaw o efekt końcowy. Dopełnia i wzmacnia uszkodzone dwusiarczkowe wiązania. Rezultat po zastosowaniu jest widoczny i natychmiastowy: jakość i struktura włosów są poprawione. Dopełniacz Multiphlex nie zawiera: silikonów, siarczanów, aldehydów i innych substancji agresywnych.
 

Perfector Multiphlex

To kremowy koncentrat substancji organicznych, opracowany w celu dokończenia i wzmocnienia efektu pielęgnacji Multiphlex. Spaja utworzone keratynowe wiązania, równocześnie odżywiając i nawilżając włosy, przez co stają się mocniejsze, zdrowsze i lśniące.
  

Materiały: Artego
  

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera