Wet Domination – wet look od L’Oréal Professionnel   

Pociągająca i niezwykle gładka fryzura „wet look” jest w tym sezonie bez wątpienia najmodniejsza. Fryzury z efektem wet, prezentowane na pokazach mody prognozujących trendy w 2015 roku, owładnęły teraz również czerwony dywan i ulice wielkich miast. Wśród nich są gładko zaczesane do tyłu włosy, styl jak po wyjściu z basenu, połyskujące, mokre koki czy podwójne efekty stylizacji – mokre włosy u nasady i teksturyzowane na długości.

WET DOMINATION TECNI.ART

Podążając za najnowszymi trendami, L’Oréal Professionnel rozszerza gamę Tecni.ART, wprowadzając linię WET DOMINATION, inspirowaną i stworzoną przez najlepszych fryzjerów, aby oferować łatwe w wykonaniu fryzury w stylu „wet look”. Nasze doskonale zrównoważone formuły opracowano w taki sposób, aby przetrwały w ekstremalnych warunkach za kulisami, oraz nie poddały się działaniu temperatury. Wszystko za sprawą czynników zwiększających blask i polimerów utrwalających. Formuła nie jest tłusta i nie powoduje sztywnego efektu – idealnie nadaje się do nakładania warstwami.

Wet Domination od L’Oréal Professionnel zapewnia wyrafinowany efekt „wet look” w kilka sekund! Daj się uwieść prowokacyjnemu połyskowi o elastycznej trwałości.

EVA GREEN NOSI WET LOOK

Eva Green, nowa międzynarodowa Ambasadorka L’Oréal Professionnel reprezentuje kluczowe lansowania, takie jak Wet Domination Tecni.ART. Nawet zimą nosi fryzury na mokro.

Wet Domination Loreal Professionnel

ŻEL EXTREME SPLASH

Żel do stworzenia mokrej fryzury o elastycznym utrwaleniu zapewnia niezwykle gładki, ale plastyczny efekt, który utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach. Jego rewolucyjna niezniszczalna technologia zawiera mieszankę mocno utrwalających, teksturyzujących polimerów i gliceryny. Może być stosowany na suche lub wilgotne włosy o dowolnej długości. Jest idealny do stworzenia wzbudzającego zazdrość efektu fryzury jak po basenie czy nawet bardzo przygładzonego mokrego efektu.

Profesjonalna wskazówka: aby stworzyć fryzurę mokrych włosów zaczesanych na bok zrób przedziałek na boku, a następnie zaczesz włosy w drugą stronę. Nanieś żel grzebieniem od nasady aż do półdługości włosów. Nie nakładaj produktu na końce dla stworzenia efektu podwójnej tekstury.

LAKIER SHOWER SHINE

Lakier w spray`u tworzący silny połysk dla długotrwałego efektu blasku. Technologia spray`u zawiera polimery stylizujące oraz podkreślające blask silikony dla bardzo delikatnej aplikacji i lekkiego efektu końcowego. Produkt niezbędny do stworzenia gładkiego kucyka bez tłustego efektu czy też rozczochranej i falującej mokrej fryzury.

Profesjonalna wskazówka: do wykonania kucyka „wet look” należy związać włosy w kucyk, a następnie pasmo włosów owinąć wokół gumki, by ją zakryć. Nanieś Shower Shine na suche włosy od nasady aż po półdługości.

Materiały: L’Oréal Professionnel

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera