Trendy Hair Fashion – „Japan Chic”   

Prezentujemy kolekcję fryzur „Japan Chic” przygotowaną przez zespół Trendy Hair Fashion podczas pobytu w Japonii. Tygiel kulturowy i trendowy japońskich metropolii stanowił idealne tło dla ponadczasowych stylizacji fryzur stworzonych przez między- narodowy zespół złożony z teamu Trendy Hair Fashion i japońskiego zespołu Ash Hair Make.

Fotograf Marcin Gorgolewski sfotografował znaną japońską modelkę Shinyong Lee oraz Polkę Jaśminę Bielewicz na ulicach Tokio, wykorzystując naturalny klimat tętniącej życiem stolicy. Egzotyka Japonki, wyraziste rysy twarzy i naturalnie ciemne włosy idealnie kontrastowały z typowo słowiańską urodą modelki stylisty Tomasza Stycznia, którzy to w duecie występowali w konkursie United Danks Contest. Przypomnijmy, że Tomasz Styczeń zdobył dwa srebrne wyróżnienia we wspomnianym wydarzeniu.

Zarówno stylizacja, makijaż jak i włosy modelek w Japan Chic celowo zostały przygotowane w skrajnych aranżacjach, aby podkreślić możliwości, jakie daje nam zabawa z modą. Trendy aktualnie to nieskończona lista inspiracji, których można szukać w różnych sferach życia, dlatego ideą opisywanej kolekcji fryzur było zaprezentowanie wielu możliwości, z których każdy z nas i to w każdych warunkach może skorzystać. To jednocześnie koncepcje dla zachowawczych, jak w przypadku ponadczasowego „Boba”, jak i tych bardziej odważnych, lubiących niekonwencjonalną koloryzację, ostre cięcia i wyszukane stylizacje!

trendy hair fashion kolekcja japan chic

Photo: Marcin Gorgolewski
Hair: Trendy Hair Fashion & Ash Hair Make
Make up: Sayaka Enomoto
Style: Robe. A. La. Francaise
Models: Shinyong Lee & Jaśmina Bielewicz
Place: Tokio

Materiały: Trendy Hair Fashion

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera