Trend Play Strong! – Życie jest grą   

Color Zoom 11Po zakończonych pokazach mody w Berlinie, Londynie, Paryżu, czy Nowym Jorku, nadszedł czas, aby międzynarodowy zespół kreatywnych stylistów Goldwell zaprezentował nową kolekcję trendów Color Zoom’11.

Wykreowali oni modne koloryzacje i dopasowane do nich stylizacje fryzur dla tegorocznego kluczowego trendu Play Strong. Zdecydowane kolory i silne kontrasty dostarczają każdemu kreatywnemu styliście fryzur czystej inspiracji. Play Strong celebruje nową pewność siebie, która każde nadchodzące wyzwanie traktuje jako zabawnie proste.

Play Strong

Play Strong daje wszelkie możliwości inscenizacji nowego wymiaru pewności siebie. Włosy i moda zaczynają pełnić funkcję rekwizytów umożliwiających zaprezentowanie atrakcyjności w zabawny, a jednocześnie gwałtowny sposób. Najważniejszą zasadą gry jest to, że każdy sam określa swoje reguły. W przeciwnym razie niemożliwe byłoby tworzenie indywidualnych stylizacji podążających tylko za jednym stylem: Twoim własnym. Różnorodność osobowości z jej wszystkim aspektami staje się niewyczerpanym źródłem inspiracji. Męski elementy podkreślają pełną mocy i wiary w siebie kobiecość.

Color Zoom 11
To co się liczy, jest obecne. Kontrasty czerni, bieli i czerwieni wywierają silne wrażenie. Również niekonwencjonalne połączenie ostrych i zabawnych form nadaje kontrastujący efekt. W rezultacie Play Strong jest silny, namiętny, dziki i odważny, a równocześnie pełen życia, autentyczny, nowoczesny i elegancki.

Nowa Szachowa Koncepcja Kolorystyczna

Temat kontrastów jest niezastępowalnym wyróżnikiem Play Strong – i to on zainspirował kreatywny zespół stylistów Goldwell Color Zoom do stworzenia nowej Szachowej Koncepcji Kolorystycznej – techniki koloryzacji, która dzięki prostym kwadratom i strukturze szachownicy umożliwia uzyskanie niepowtarzalnych efektów.

Nowa edycja Color Zoom ’11 Przyczernione Kontrasty również doskonale pasuje do trendu Play Strong. Każdy odcień współgra ze skrajnymi przeciwieństwami. Intensywne kolory są uszlachetnione ciemnymi kontrastami i przez to otrzymują efekt „poczernienia“. W rezultacie uzyskuje się delikatnie zaakcentowaną, pełną dynamiki i ekspresji grę kolorów.

Kreatywny zespół stylistów Color Zoom ’11

Color Zoom 11Kreatywny zespół stylistów podczas kilku dni spędzonych w Hamburgu bawił się kolorami i stylami w celu uzyskania nowych stylizacji. Było to idealne miejsce do stworzenia projektów o najwyższym stopniu kreatywności – jednocześnie bawiąc się przy tym znakomicie. Color Zoom Master Team, czyli: Mario Krankl, Agnes Westerman, Oliver Szilagyi oraz zwycięzcy konkursu trendów Color Zoom Challenge 2009 – Timothy Switzer, Mark Nordskov i Tyker Ho wykreowali uniwersalny świat z jasnymi i ciemnymi jego stronami. Czy to wszystko to tylko zabawa? Nie. Oczywiście, że nie. Play Strong opiera się na kreatywności, wiedzy i umiejętnościach kolorystycznych oraz ciężkiej pracy. Są to aspekty, które sprawiają, że Play Strong został tegorocznym trendem mody i źródłem inspiracji dla całej branży.

Zobacz całą kolekcję Color Zoom ’11

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera