Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Refectocil – Broda atrybutem męskości – Fryzjer polski

Refectocil – Broda atrybutem męskości   

 

W starożytnych cywilizacjach brody były oznaką honoru i tylko za karę były ścinane! Naukowcy uważają, że w odległej przeszłości mężczyźni nosili brody dla ciepła, zastraszania i ochrony, obecnie jest to kwestią mody, która odchodzi i powraca. Marka RefectoCil podpowiada, jak zadbać o nienaganny, modny wygląd brody.

 

Tylko zadbana i wypielęgnowana broda jest wartością dodatnią w wyglądzie mężczyzny – znaczenie ma kształt, gęstość i długość zarostu, ale także kolor. Przy pomocy RefectoCil możesz osiągnąć idealny i naturalny kolor brody, eliminując siwe lub rudawe włoski lub zupełnie odwrotnie – wyróżnić ją oryginalnym odcieniem. Produktem, który gwarantuje pożądany odcień brody, zapewniając jednocześnie naturalny efekt, jest henna do koloryzacji włosów twarzy RefectoCil. Doskonale znana profesjonalistom jako produkt do koloryzacji brwi i rzęs, jest również idealnym wyborem przy pielęgnacji męskiego zarostu.

refectocil koloryzacja brody

 

Rudawa broda?

Jeśli Twój klient ma brązowe włosy i rudawą brodę – użyj RefectoCil 3.1 (jasnego brązu), który w rzeczywistości nie przyciemni brody, a jedynie zniweluje czerwony pigment we włoskach.

 

Siwa broda?

Jeśli Twój klient ma czarną brodę z licznymi siwymi włoskami – użyj RefectoCil 1 (głębokiej czerni), farbować możesz całą brodę lub tylko miejsca występowania siwizny.

 

Stosowanie:

Aby pokryć siwe włoski, należy czas działania wydłużyć do 10 minut. Może w tym przypadku dojść do lekkiego zafarbowania skóry, które natomiast łatwo usunąć przy pomocy RefectoCil Tint Remover.

 

 

Materiały: RefectoCil

 

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera