Prosalon Keratin Style od Chantal   

Firma Chantal prezentuje rewolucyjny produkt do wygładzania i regeneracji każdego rodzaju włosów – Prosalon Keratin Style, który jest już dostępny w salonach fryzjerskich. Ta nowatorska formuła nie zawiera drażniącego, szkodliwego i zakazanego w Unii Europejskiej formaldehydu oraz parabenów. Jest ona oparta na naturalnej keratynie, która głęboko odżywia i trwale wygładza włosy oraz eliminuje efekt puszenia się i elektryzowania.

 

 

Kuracja Prosalon Keratin Style zalecana jest przede wszystkim w przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych i zniszczonych, a także włosów cienkich i delikatnych.

Seria innowacyjnych produktów Prosalon Keratin Style wyróżnia się wysoką zawartością składników odżywiających i regenerujących włosy. Keratyna produkowana jest w mieszkach włosowych i stanowi główny budulec włosów. Niedobór tego składnika może powodować, że włosy stają się matowe, łamliwe, a nawet zaczynają wypadać. Kuracja na bazie naturalnej keratyny ma za zadanie uzupełnić jej braki, sprawia również, że włosy nabierają zdrowego wyglądu oraz blasku – powiedział Andrzej Matyjasik, Dyrektor Marketingu w firmie Chantal.

 
Wszystkie produkty Chantal Keratin Style bazują na naturalnej keratynie:

 

Szampon głęboko oczyszczający
Przygotowuje włosy do zabiegu trwałego wygładzenia i odbudowy. Dogłębnie je oczyszcza z wszelkich pozostałości po produktach stylizujących.

Keratynowy krem wygładzający
Innowacyjny produkt do trwałego wygładzenia włosów, głęboko odżywia i wygładza oraz eliminuje efekt puszenia się.

Łagodny keratynowy szampon utrwalający
Nie zawiera SLES-u, silnie myjącego i pianotwórczego detergentu zapobiega wypłukiwaniu się keratyny z wnętrza włosa. Delikatnie oczyszcza, pomagając zachować odpowiedni poziom nawilżenia włosów. Wysoka zawartość keratyny powoduje, że włosy są wygładzone, silne, dobrze odżywione oraz błyszczące.

Keratynowa odżywka wygładzająca
Poprawia wytrzymałość i sprężystość włosów oraz sprawia, że stają się one miękkie i zdrowe. Działa nawilżająco i wygładzająco, dzięki czemu włosy są lśniące, nie puszą się i dobrze się rozczesują. Odżywka chroni również przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Keratynowe serum wygładzające
Produkt bez spłukiwania w wygodnym atomizerze – podtrzymuje efekt wygładzenia i odbudowy włosów. Nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy, jednocześnie ich nie obciąża.

 

Materiały: Chantal

 

 

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera