Nowa oferta szkoleniowa marki Kemon   

 

Firma Kemon wychodzi naprzeciw swoim Klientom i wprowadza nowości na polu szkoleniowym. Nowa oferta przeznaczona jest dla każdego, kto chce rozwinąć swoje zawodowe możliwości.

 

kemon szkoleniaPrezentujemy cztery nowe tematy szkoleniowe Kemon, które mają na celu poszerzenie umiejętności stylistów oraz udoskonalenie posiadanych już praktyk.

Do grona instruktorów Kemon sukcesywnie dołączają kolejne osoby mające dobre przygotowanie warsztatowe oraz ogromną wiedzę na temat produktów Kemon. Dzięki nowemu tchnieniu pojawi się możliwość zwiększenia ilości dostępnych terminów szkoleniowych, a co za tym idzie – powiększy się grono osób mających dobre przygotowanie do codziennej pracy w salonie.

 

COLOR EXPERT INSIDE

Szkolenie przedstawiające różnice poszczególnych koloryzacji oraz bardzo dogłębną analizę składników farb. Dodatkowo podczas tego spotkania instruktor dokona m.in. analizy kolorystycznej.

 

CREATIVE CUT + COLOR

Szkolenie dwudniowe z zakresu profesjonalnych technik strzyżeń i koloryzacji. Warsztaty opierają się na kreatywnych metodach pracy, a skierowane są wyłącznie do praktyków fryzjerstwa.

 

GENTLEMAN CUT

Jednodniowe szkolenie z zakresu męskich strzyżeń oparte na pracy warsztatowej na modelach. Podczas warsztatów uczestnicy poznają zasady męskich cięć oraz techniki pracy, które ułatwią codzienną pracę w salonie fryzjerskim.

 

SMART STYLING

Jednodniowe szkolenie poświęcone stylizacji włosów. Instruktor przekaże informacje o produktach, pokaże. jak na nich pracować, a także wykona prezentacje na modelkach.

 

 

Więcej informacji na temat szkoleń:
www.kemon.pl

 

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera