Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Najnowsze trendy artego jesień-zima 2011/2012 – Fryzjer polski

Najnowsze trendy artego jesień-zima 2011/2012   

Moda to sprzeczności… Nadchodzący sezon jesień–zima 2011/2012 to przede wszystkim odwaga – połączenie intensywnych i świetlistych makijaży z mirażem barw włosów.

Najnowsza kolekcja marki artego, MIRAGE, zaprasza nas do nowych interpretacji kolorów. Kolor uwodzi, oczarowuje i rozbudza w kobiecie pragnienie zmiany. Zima to czas, kiedy nisko świecące słońce zalewa świat nieskończonością odcieni świetlnych. Kolor to wrażenie – żyje i porusza się w rytm odczuć kobiety, ukazując ich intensywność i kontrasty. Inspiracją do powstania kolekcji MIRAGE była inferencja zmieniających się jesienno-zimowych barw, które dyktuje słońce.

W tworzeniu mody MIRAGE odkrywamy 4 wymiary zimowych fascynacji- ZŁUDZENIE… FATAMORGANA… ILUZJA… PRZEŚWIETLENIE…

Słoneczny rytm wyznacza tempo zmian. Nie ma już sztywno ustalonych reguł. Fryzury są zmienne, naturalne, sprawiają wrażenie swobodnych, dopasowanych do nastroju kobiety. Zapraszamy Cię do świata MIRAGE.

Zobacz całą kolekcję artego MIRAGE.
Pobierz podręcznik do kolekcji „Mirage” klikając tutaj.

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera