Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Montibello Sun Care – ochrona włosów przed słońcem – Fryzjer polski

Montibello Sun Care – ochrona włosów przed słońcem   

Treat Naturtech to innowacyjne produkty bazujące na koncepcji Tricho Nutrition, które w profesjonalny sposób dbają o włosy. Szeroki asortyment produktów opracowano na bazie programu Tricho-Nutrition o głęboko penetrujących właściwościach, który obejmuje mieszankę niezbędnych dla włosów składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Dzięki nowoczesnym technologiom i starannie opracowanej formule możliwe jest dokładne połączenie składników odżywczych i ochronnych, ich dostarczanie i uwalnianie w miejscu, gdzie jest na nie szczególne zapotrzebowanie.

 

montibello sun care

 

Włosy wystawione na działanie słońca wymagają specjalnej pielęgnacji, dlatego też Treat Naturtech Sun Care zawiera formułę Tricho Nutrition, która chroni włosy w szczególny sposób i zapewnia im doskonałą pielęgnację. Połączenie olejku kokosowego, olejku monoi-tiare i olejku z orzechów makadamia pozwala na odżywienie, nawilżenie i ochronę włosów narażonych na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Zawarte w produktach filtry UVA-UVB oraz wysokiej jakości związki pochodzenia roślinnego chronią włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, łagodzą i tonizują skórę głowy. Pochodna olejku citronelli dzięki swoim właściwościom pomaga neutralizować zapach chloru oraz inne nieprzyjemne zapachy. Witamina E zapewnia zwiększoną ochronę przed działaniem wolnych rodników.

Rezultat: zdrowa skóra głowy, zadbane i jedwabiste włosy o lśniącym, żywym kolorze, ochrona przed słońcem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

 

 

SPRAY PIELĘGNUJĄCY
Spray ochronny do włosów narażonych na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zapobiega przesuszaniu włosów, chroni kolor i strukturę włosa. Rezultat: odżywione i lśniące włosy.

 

SZAMPON ODŻYWCZY
Łagodnie oczyszcza włosy z pozostałości soli i piasku. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Neutralizuje zapach chloru i nawilża włosy. Pomaga dbać zarówno o kolor włosów, jak i o ich strukturę.

 

MASKA
Regeneruje i odżywia włosy. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Neutralizuje zapach chloru i nawilża włosy. Pomaga dbać zarówno o kolor włosów, jak i o ich strukturę.

 

BALSAM PIELĘGNUJĄCY
Ułatwia stylizację włosów. Regeneruje i odżywia włosy. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Neutralizuje zapach chloru i nawilża włosy. Pomaga dbać zarówno o kolor włosów, jak i o ich strukturę. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Po zastosowaniu, włosy są zadbane i odpowiednio chronione.

 

 

Materiały: Montibello

 

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera