Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Montibello Skin Care – nowość w salonach kosmetycznych – Fryzjer polski

Montibello Skin Care – nowość w salonach kosmetycznych   

Marka Montibello przeszło pół wieku temu rozpoczęła swoją działalność od produkcji kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów, obecnie jest także bardzo dobrze rozpoznawalną marką fryzjerską również w Polsce. Ponad 30 lat temu wizja Globalnego Piękna poprowadziła firmę do rozwoju działu pielęgnacji skóry, pozycjonując dziś Montibello jako jedyną hiszpańską markę i jedną z niewielu na świecie, które osiągnęły sukces na obu rynkach profesjonalnych: kosmetycznym i fryzjerskim.

 

 

Montibello posiada kompletną i zrównoważoną ofertę linii zabiegowych i do pielęgnacji domowej odpowiadającą na różne potrzeby. Szesnaście ekskluzywnych zabiegów dedykowanych poszczególnym potrzebom skóry twarzy i ciała, ponad sześćdziesiąt wyjątkowych produktów do kontynuowania rytuałów w domu.

 

Zmysłowy wszechświat, do którego zaprasza marka, wypełniony jest wyrafinowanymi rytuałami, inspirowanymi technikami różnych wschodnich kultur, które wykorzystują je od wieków. Metoda Montibello to konwersja ekskluzywnej pielęgnacji z sensorycznym doświadczeniem w salonie piękności.

 

Montibello, podobnie jak w segmencie fryzjerskim, poza kosmetykami oferuje wysokiej jakości szkolenia dla profesjonalistów. Dwa główne, 1000-metrowe centra szkoleniowe, zlokalizowane w sercach największych hiszpańskich miast: Barcelony i Madrytu, stworzone, aby podnosić kompetencje kosmetyczek i kosmetologów z całego świata. Kadra szkoleniowa znająca wszystkie produkty, techniki ich aplikacji oraz wyjątkowe rytuały.

 

Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia hiszpańskiej marki, generalny dystrybutor Montibello w Polsce – firma Polwell także postanowiła rozszerzyć zakres działania o dystrybucję kosmetyków dedykowanych gabinetom kosmetycznym, klinikom medycyny estetycznej oraz salonom SPA. Od stycznia 2016 roku zespół Opiekunów Montibello Skin Care rozpoczął budowanie sieci kosmetycznych Salonów Partnerskich w największych miastach w Polsce. Regionalni Trenerzy z kolei będą przekazywać wiedzę zdobytą od hiszpańskich specjalistów i założycieli firmy na licznych pokazach, szkoleniach i prezentacjach. Produkty detaliczne będą dostępne wyłącznie u profesjonalistów oraz w sieci sklepów Fale Loki Koki.

 

Montibello zapewnia kompleksowe rozwiązania dla salonów piękności. Oparte na zaawansowanych formułach produkty dla kreowania pielęgnacji skóry, w połączeniu z niekonwencjonalną wizją 360°, plasują Montibello w czołówce profesjonalnych produktów branży kosmetycznej. Metoda Montibello integruje sumę najbardziej skutecznych składników aktywnych, których działanie jest wzmocnione w poszukiwaniu najlepszego efektu końcowego. Testy skuteczności produktów przeprowadzane przez profesjonalistów sprawdzają ekskluzywny i unikalny protokół, który łączy ze sobą skuteczność produktów i zabiegów profesjonalnych z pielęgnacją domową.

 

 

Więcej informacji:
montibello.pl
facebook.com/esteticaMontibello

 

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera