Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Międzynarodowy pokaz Estel – trendy we fryzjerstwie – Fryzjer polski

Międzynarodowy pokaz Estel – trendy we fryzjerstwie   

 
Pokaz najnowszych trendów w koloryzacji, strzyżeniu i stylizacji oraz warsztaty mistrzów fryzjerstwa SEMINAR to tylko niektóre z atrakcji, które zachwyciły gości międzynarodowego pokazu sztuki fryzjerskiej ESTEL SHOW 2016. Wydarzenie odbyło się 2-3 kwietnia w przepięknym leżącym u stóp Giewontu Hotelu Belvedere w Zakopanem.
  

Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Love is in the hair” a otworzył je pokaz kolekcji AMORE, przygotowany przez Dyrektora Artystycznego marki ESTEL Professional – Andrey’a Pulina. Najnowsze trendy we fryzjerstwie zostały wykreowane przez międzynarodowy zespół światowych stylistów z Rosji, Niemiec i Polski z Akademii ESTEL. Na zakończenie pierwszego dnia stylistka wraz z Dyrektorem Artystycznym marki z Sankt Petersburga – Elena Stepanowa i Andrey zaprezentowali trendy w strzyżeniu męskim oraz damskie, innowacyjne koloryzacje. W pokazie zostały zaprezentowane trendy w stylizacji włosów oraz nowa, innowacyjna usługa koloryzacji włosów – PRIMA.

estel pokaz fryzjerski 2016

Podczas drugiego dnia goście ESTEL SHOW 2016 mieli okazje podziwiać tworzącą się na ich oczach wyjątkową sztukę. Pokaz był metaforą malarstwa, a na włosach modelki został stworzony wyjątkowy obraz – w kolorystyce nawiązującej do najnowszych trendów. Instruktor ESTEL EUROPE – Chris Meineck zaprezentował wyjątkową, chłodną koloryzację nowością marki – farbą PRIMA BLOND oraz stylizację nawiązującą do występu Madonny. Podczas SEMINAR, Cezary Rosiński – Dyrektor Artystyczny ESTEL Professional Polska pokazał niezwykłą i innowacyjną metodę koloryzacji, która wzbudziła ogromne zainteresowanie widowni, malując pędzlem włosy modelki przy użyciu wykonanego specjalnie na potrzeby pokazu autorskiego projektu – Art Hat. Cezary Rosiński prezentując innowacyjną metodę koloryzacji odniósł się do metafory malarstwa – tworzenia obrazu. Dopełnieniem artystycznej atmosfery wydarzenia była obecność na scenie zakopiańskiej malarki Anna Schumacher, która zainspirowana toczącym się obok pokazem namalowała obrazy przedstawiające jej własną wizję kobiety ESTEL.
 

ESTEL Professional to marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do włosów. W ofercie marki znajduje się zarówno linia produktów przeznaczonych do koloryzacji, jak i pielęgnacji oraz stylizacji włosów, brwi. ESTEL Professional to unikalna marka, której wyjątkowość wynika z faktu, że jej oferta skierowana jest głównie do profesjonalnych salonów fryzjerskich i nie jest dostępna w sprzedaży detalicznej.
  

Materiały: Estel Professional

  

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera