Londa Professional – trendy 2014   

Prezentujemy najnowsze trendy we fryzjerstwie, proponowane przez markę Londa Professional w katalogu fryzur Our Directions 2014. Wszystkie style Our Directions 2014 zostały stworzone przez zespół Londa Professional – Global Director Team – jako inspiracje dla najmodniejszych fryzur w bieżącym sezonie.

Fryzura ma nierozerwalny związek z modą, określa nas i wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale także samopoczucie. Aby ułatwić konsumentkom odnalezienie się w gąszczu stylów i inspiracji, marka Londa Professional opracowała fryzjerskie trendy tak, by można dopasować jr do każdej osobowości. Trendy Our Directions 2014 to swoisty przewodnik po świecie mody, który pozwala się w nim odnaleźć i poczuć naprawdę wyjątkowo.

Londa fryzury
NINA
STYL INSPIROWANY PRIVÉE

Idealny trend dla kobiet, które do ich starannie dopracowanego wizerunku pragną dodać element intrygi i czaru.

CHARLOTTE
STYL INSPIROWANY BOUNTY’FUL

Swobodna elegancja to oczywisty wybór dla kobiet, które poszukują prostoty. Styl ten stanowi doskonałą inspirację do stworzenia po prostu zachwycającego i naturalnie promiennego wyglądu.

CHRIS
STYL INSPIROWANY FREE ESTATE

Styl ten przeznaczony jest dla nowoczesnego mężczyzny, który lubi być na bieżąco i poprzez swój wygląd wyraża zainteresowanie tym, co nowe i świeże.

ROMY
STYL INSPIROWANY PRIVÉE

Styl na kanwie Trendu Privée jest nieco teatralny i zaskakujący. Podkreśla osobowość tych kobiet, które uwielbiają wyrażać siebie poprzez swój wygląd.

Materiały: Fale Loki Koki

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera