Kreatywna koloryzacja według marki Davines   

Spodobały Ci się efekty, które zaprezentował Angelo Seminara w najnowszej kolekcji Flamboyance DIVA? Nie czekaj i wprowadź do oferty swojego salonu najnowszą usługę Flamboyage! Teraz możesz w łatwy sposób rozpocząć pracę rewolucyjnym narzędziem fryzjerskim, którym są samoprzylepne paski Flamboyage Meche.

Davines koloryzacjaFlamboyage to usługa koloryzacji, która pozwala uzyskać niezwykle naturalny i jednolity kolor dzięki zastosowaniu Flamboyage Meche – łatwych w stosowaniu samoprzylepnych pasków do precyzyjnej i kreatywnej koloryzacji. Stosując tę nową technikę, koloryści mogą uzyskać metodą odręczną nieosiągalne dotąd efekty barwne.

Technika ta zapewnia wyjątkowy efekt. Flamboyage stosuje się do uwydatnienia refl eksów, pracując na różnych sekcjach fryzury i korzystając z samoprzylepnych foliowych pasków Flamboyage Meche jako powierzchni roboczej. Pasma włosów pozostają unieruchomione, co umożliwia szybką i niezwykle kreatywną koloryzację. Możliwość oddzielenia swobodnie dobranego pasma włosów jednym szybkim ruchem umożliwia tworzenie charakterystycznych szczegółów lub różnych odcieni koloru na całej długości włosów.

Flamboyage Meche charakteryzuje się brakiem jakichkolwiek ograniczeń w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów, nawet przy stosowaniu bardziej żywych i wymyślnych kolorów. Technika ta sprawia, że praca kolorysty przebiega nadzwyczaj łatwo i szybko, z jednoczesną gwarancją wyjątkowej kreatywności i swobody.

Flamboyage to nowa, rewolucyjna usługa koloryzacji, która może uwydatnić naturalne kolory dzięki samoistnemu mieszaniu odcieni żywych i nasyconych w celu uzyskania bogatych refleksów na całej długości włosów.

Korzyści dla klienta salonu:
• bardzo naturalny, jednolity, subtelny i harmonijny efekt kolorystyczny uzyskany dzięki uwydatnieniu samoistnych refleksów i podkreśleniu głębi koloru poprzez wydobycie bardzo różnorodnych, naturalnych zabarwień,
• zminimalizowanie efektu odrostu dzięki swobodnemu doborowi niewielkich pasm włosów poddawanych koloryzacji,
• metoda przeznaczona do tworzenia na włosach refleksów w tonacji jaśniejszej lub ciemniejszej w celu podkreślenia koloru zarówno latem, jak i zimą,
• unikalne efekty: każdy efekt kolorystyczny będzie oryginalny i wyjątkowy i dlatego dodatkowo ceniony przez klienta
• bezpieczna dla włosów.

Korzyści dla fryzjera
• gwarancja wyjątkowo harmonijnego i jednolitego efektu kolorystycznego na całej długości włosów, trudnego do uzyskania
bez zastosowania odpowiedniego narzędzia,
Davines koloryzacjausprawnienie pracy fryzjera, precyzyjna i łatwa koloryzacja nawet dla mniej doświadczonego kolorysty dzięki zastosowaniu pasków Flamboyage Meche w celu uwydatnienia refleksów i uzyskania subtelnego efektu kolorystycznego,
• „malowniczy efekt” nakładania farby, który zainspiruje klientów do wypróbowania tej metody,
• dzięki przejrzystości foliowych pasków Flamboyage Meche można kontrolować proces koloryzacji podczas usługi,
• nieograniczone możliwości: w celu uzyskania wybranego efektu kolorystycznego można zastosować od 1 do 24 pasków Flamboyage Meche, aby zarówno rozjaśnić jak i przyciemnić włosy,
• wyróżnienie salonu poprzez nową niespotykaną usługę.

Zapraszamy na szkolenia z techniki Flamboyage w studiach szkoleniowych Davines. Informacje o technice Flamboyage i Flamboyage Meche udzielają regionalni konsultanci Davines.

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera