Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Konkurs INOA Trophy 2011 rozstrzygnięty! – Fryzjer polski

Konkurs INOA Trophy 2011 rozstrzygnięty!   

Był taniec radości, okrzyki szczęścia i łzy wzruszenia! Po porannych zmaganiach konkursowych w Akademii L’Oréal Professionnel, 6 czerwca wieczorem poznaliśmy zwycięzców konkursu INOA Trophy 2011! Jury przyznało I nagrodę Annie Górskiej z Częstochowy. Adrian Lasota z Warszawy otrzymał II nagrodę, III – Sergiusz Pawlak z Poznania.

Inoa Trophy 2011– Choć jestem już doświadczonym fryzjerem, dla mnie najciekawsze były te prace, które wniosły wartość także i w mój warsztat. Ja też się dziś czegoś dowiedziałem i nauczyłem! – mówi Leszek Czajka, juror konkursu i Ambasador L’Oréal Professionnel. – Finaliści konkursu doskonale zareklamowali się nadesłanymi zdjęciami – zauważa Jacek Rybacki, fryzjer i laureat I edycji konkursu. – Dziś, na naszych oczach, musieli te prace odtworzyć i obronić.

Po wyczerpującym dniu w Akademii L’Oréal Professionnel przy ul. Duchnickiej w Warszawie przyszedł czas na prawdziwe świętowanie i wielkie emocje! W tym roku finał INOA Trophy odbył się w nowoczesnych wnętrzach klubu Space przy ul. Kolejowej w Warszawie. Uroczystość była utrzymana w białej stylistyce, dlatego większość gości przybyła na galę w białych strojach. Imprezę poprowadził znany i lubiany Marcin Prokop.

Atrakcją uroczystości był wyjątkowy i oryginalny pokaz fryzjerski krakowskiej akademii Jacques Alexandre w składzie Jacek Tatomir, Fryderyk Tatomir i Jacek Bakaj. Przy akompaniamencie nowoczesnej muzyki, w scenerii magicznych, czarno-białych animacji komputerowych podziwialiśmy wybitne kreacje fryzjerskie i zachwycające upięcia, obrazujące różnorodne możliwości koloryzacji INOA.

Inoa Trophy 2011W trakcie wieczoru rozstrzygnięty został również konkurs na Najładniejszy Salon Fryzjeski 2010 roku. Pierwsze miejsc zdobył salon The Fresh z Andrychowa a nagrodę z rąk redaktor naczelnej Dom&Wnetrze Ewy Mierzejewskiej oraz Dyrektora Działu Produktów Profesjonalnych Macieja Sochackiego odebrał Tomasz Stuglik. Drugim miejscem nagrodzono salon SALONE DI BELLEZZA z Konina, za które nagrodę odbierała Pani Aneta Januszonek, a trzecim miejscem Studio Fryzur BRONKOWSKA z Tychów, którego właścicielka była jednocześnie finalistką konkursu INOA Trophy. W Konkursie Wnętrzarskim za umiejętność połączenia klasycznego i historycznego miejsca z prostą i funkcjonalną aranżacją wnętrza na potrzeby salonu fryzjerskiego przyznano specjalne wyróżnienie dla salonu Jaques Andre z Gdańska.

Najwięcej wzruszeń przyniósł tego wieczoru sam moment wręczenia nagród. Zwycięski taniec Ani Górskiej, skąpanej w srebrnym deszczu konfetti, przy akompaniamencie piosenki Nicka Sincklera, to widok niezwykle wzruszający – kwintesencja bezpretensjonalnej radości, młodzieńczej pasji i uroku. – To dla mnie duże wyróżnienie i wyjątkowy dzień w moim życiu! – komentowała na gorąco wzruszona Ania. – Mam dziś 27 urodziny. Ta nagroda to najlepszy urodzinowy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć!

Adrian Lasota mówił o ogromnych emocjach, jakie towarzyszyły finalistom przez cały dzień. – Konkurencja była bardzo duża, wszyscy byliśmy maksymalnie skupieni i w głębi duszy każdy z nas marzył o wygranej – wspomina. – W naszą pracę włożyliśmy dużo pasji, serca, czasu… Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasz zespół został doceniony przez jury. – Atmosfera dziś była po prostu wspaniała – opowiada Petra Mechurova, jurorka, Ambasador L’Oréal Professionnel w Czechach. – Najbardziej ujął mnie fakt, że Ci młodzi ludzie mają w sobie tak wiele kreatywności i są w stosunku do siebie tak przyjaźnie nastawieni!

Dla ambitnego Sergiusza Pawlaka trzecie miejsce w konkursie było wyróżnieniem, ale w rozmowie zaznaczył, że to dopiero początek… – Plan minimum został wykonany, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa! – żartował.

– Wygrana w tym konkursie to z pewnością początek wielkiej przygody i doskonały start w przyszłość! – uważa Katarzyna Przybyszewska, redaktor naczelna magazynu VIVA!”. – Dla tych wyjątkowych młodych ludzi to przede wszystkim szansa na Inoa Trophy 2011rozwój, dowód uznania branży i duży prestiż – uzupełnia Gosia Baczyńska, projektantka mody.

W konkursie wręczona została również nagroda publiczności dla Aleksandra Lebek z salonu HANNA z Opola, który odebrał ją wraz z zespołem.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłanie prac. To dla nas szczególnie ważne, że tak wielu wyjątkowych fryzjerów odpowiedziało na inicjatywę L’Oréal Professionnel. Szczególnie mocno gratulujemy wszystkim finalistom, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów w tym wyjątkowym zawodzie!

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera