Kolekcja fryzur Twilight by Maniewski   

Lekkie fale, zmysłowy nieład, oraz delikatnie podkreślona struktura włosów uwydatniają naturalne piękno, są spójne i delikatne z nutką seksapilu. Marka Maniewski prezentuje kolekcję fryzur inspirowaną naturą.

Twilight to swego rodzaju powrót do przeszłości, czyli do stylizacji dziewczęcych, klasycznych i kobiecych, które z powodzeniem sprawdzają się podczas każdej okazji. Styliści marki Maniewski podkreślają jednak, że bez względu na trendy, codzienna stylizacja powinna być idealnie dobrana do kształtu i kolorytu twarzy, a także charakteru pracy.

maniewski kolekcja twilight

Długie włosy zawsze są modne. Wystarczy odpowiednie przycięcie końcówek metodą modelowania włosów przez cięcie, a także wymodelowanie ich okrągłą szczotką, aby nadać im lekki, bardzo zwiewny i romantyczny charakter. „To look idealnie pasujący do pracy i na randkę” – mówi kreator marki Maciej Maniewski.

W sezonie wiosna – lato 2015 bardzo modne będą włosy krótkie, jednak należy pamiętać, że na taką fryzurę mogą pozwolić sobie kobiety o szczupłej i pociągłej twarzy. Propozycją marki Maniewski jest bardzo krótka fryzura po bokach, z wyraźnym zaznaczeniem trójkąta w linii nad uszami. Nasada włosów dłuższa, umożliwiająca wymodelowanie włosów okrągłą szczotką i nadania im efektu zmierzwienia, nieładu. „To idealna stylizacja dla kobiet pewnych siebie, lubiących się wyróżniać” – dodaje Maniewski.

Marka Maniewski nie zapomina również o mężczyznach, dla których przygotowano wiele ciekawych propozycji. Propozycje bardziej wyróżniające się jak np. jedna linia boczna bardzo krótka, przycięta z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem z boku głowy i dłuższym pasem zaczesanych włosów z drugiej, opadającym nawet na oko. Druga propozycja to tył wycięty bardzo krótko, nasada dłuższa tworząca trójkąt, opadająca delikatnie na oczy.

W koloryzacji najnowszej kolekcji Twilight również króluje naturalność. Ciemniejsza nasada włosów i delikatny, słoneczny refleks na długości. Ukryte refleksy, w zależności od ułożenia włosów czy też światła, wyglądają inaczej, tworząc tym samym niepowtarzalność fryzury. Twarz staje się promienna i bardziej wyrazista. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić wizerunek i nadać włosom lekki, naturalny charakter. Drugi wariant koloryzacji to kontrasty. Podczas zastosowania jaśniejszych i ciemniejszych barw na głownie nigdy nie jest nudno. Styliści marki Maniewski otwarci są również na odrobinę ekscentrycznych kolorów. Delikatne, niebieskie, żółte lub różowe refleksy, wydobywające się spod burzy włosów, łamią stereotyp grzecznej kobiety, nie powodując tym samym przesytu czy negatywnego odbioru.

Materiały: Maniewski

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera