Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Katarzyna Kaleta – laureatka konkursu Kreator 2015 – Fryzjer polski

Katarzyna Kaleta – laureatka konkursu Kreator 2015   

 

Katarzyna Kaleta – laureatka tegorocznej edycji konkursu „Kreator” – zdobyła pierwsze miejsce w kategorii New Look Stylizacja Damska oraz wyróżnienie czasopisma „Fale Loki Koki”.

 

katarzyna kaleta kreator 2015

Czy udział w tegorocznym „Kreatorze” był Pani pierwszym startem w konkursie fryzjerskim?

Katarzyna Kaleta: Tak, to był mój pierwszy udział w tak prestiżowym przedsięwzięciu. Mam jednak nadzieję, że będą następne starty, ponieważ bardzo spodobała mi się rywalizacja i atmosfera, jaka temu wydarzeniu towarzyszyła.

 

Jak narodził się pomysł na fryzurę i stylizację, którą zaprezentowała Pani w Poznaniu?

K.K.: No cóż, w głowie rodziło się wiele pomysłów… Najpierw koloryzowałam główki, żeby stworzyć odpowiedni kolor i styl. W końcu postawiłam na najnowszy trend w koloryzacji włosów – pixelated dye. Ambitnie i z duszą na ramieniu podjęłam się tematu.

 

A jak przebiegały przygotowania do startu w „Kreatorze”?

K.K.: Przygotowania do startu w konkursie to naprawdę ciężka i mozolna praca, przede wszystkim z koloryzacją. Wytrwałość i pasja w tworzeniu wybranej stylizacji sprawiły, że czas, jaki poświęciłam, był dla mnie miłym doświadczeniem. Efekt końcowy był bardzo zadowalający, co zostało docenione i z czego jestem bardzo dumna.

 

Jeżeli chodzi o Pani zawodowe fascynacje i inspiracje, to kto jest dla Pani wyznacznikiem prawdziwego mistrzostwa we fryzjerstwie?

K.K.: Nie mam konkretnej osoby, na której bym się wzorowała. Wielu znanych mistrzów fryzjerstwa jest dla mnie inspiracją do tego, co robię.

 

Co najbardziej ceni Pani w zawodzie fryzjera?

K.K.: Efekt końcowy mojej pracy, który przynosi moim klientom zadowolenie i uśmiech na twarzy, gdy zobaczą swoje odbicie w lustrze – to dla mnie największa satysfakcja.

 

Jakie są Pani zawodowe plany i marzenia?

K.K.: Zdobywać coraz większe umiejętności w zawodzie. Pragnę tworzyć sztukę funkcjonalną, fryzury piękne w swojej podstawie, a zarazem oryginalne i zwracające uwagę jakimś detalem.

 

Jak lubi Pani spędzać czas wolny od zawodowych zajęć?

K.K.: Czas wolny od pracy spędzam przede wszystkim z rodziną. Lubię spacery, ciekawą lekturę czy film. Oprócz przyjemności i odpoczynku są też obowiązki, które każda pani domu ma do spełnienia (śmiech).

Materiały: Fale Loki Koki

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera