Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Jesienią postaw na kolor – lakiery hybrydowe La Femme – Fryzjer polski

Jesienią postaw na kolor – lakiery hybrydowe La Femme   

La Femme lakiery hybrydoweNowa kolekcja lakierów hybrydowych do paznokci La Femme została przygotowana z myślą o nadchodzącej jesieni i o nowych trendach w stylizacji paznokci. Wyjątkowo szeroka paleta lakierów hybrydowych NON STOP COLOR Gel Polish UV&LED System (ponad 50 odcieni!) została wzbogacona o intensywne fiolety, czerwienie, zmysłową zieleń, malinowy róż i brąz w odcieniu gorzkiej czekolady.

Lakiery hybrydowe od La Femme to nie tylko bogactwo kolorów. Non Stop Color to także wysoka jakość, trwałość, doskonała przyczepność do płytki paznokciowej, piękny połysk, wzmocnienie paznokci przez 14 dni i gwarancja zawsze modnego manicure hybrydowego. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa z nowymi kolorami!

Jak stosować lakiery hybrydowe La Femme? Na paznokcie pokryte NON STOP COLOR Base Coat UV&LED System nałożyć 1 lub 2 cienkie warstwy NON STOP COLOR Gel Polish UV&LED System . Dokładnie pokryć całą powierzchnię paznokci łącznie z krawędziami wolnego brzegu. Utwardzić w lampie UV – 120-180 sekund , w lampie LED – 30-60 sekund.

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera