Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
III edycja HAir Forum Poland już we wrześniu! – Fryzjer polski

III edycja HAir Forum Poland już we wrześniu!   

 

Coraz większe, coraz lepsze… bogate merytorycznie, doskonałe pod względem oferty produktowej, pełne niezapomnianych wrażeń, emocji i atrakcji. Tak w skrócie można opisać ostatnią edycję imprezy dla branży fryzjerskiej Hair Forum Poland. Po raz trzeci spotkamy się 24-25 września 2016. Prace organizacyjne ruszyły pełną parą! Trendy, nowości prezentowane przez wystawców, merytoryczne pokazy oraz te z pogranicza fryzjerstwa i sztuki, a także ambitne konkurencje mistrzowskie… to wszystko przed nami tuż po wakacjach!

 

 

PRAWDZIWA SZTUKA!

hair forumWyjątkowe pokazy i elektryzujące show, to coś czego nie można przeoczyć. To na Scenie Głównej spotkają się fryzjerstwo, moda, trendy i sztuka. Popis swoich umiejętności dadzą najlepsi specjaliści i wybitne autorytety branży. Nie zabraknie znanych nazwisk zarówno z kraju, jak i zza granicy. Na SCENIE GŁÓWNEJ wystąpią m.in.: Maciej Maniewski, Dobrawa Piękos-Szymańska, Joanna Zaremba & Team, Patrycja i Vova Gnatyshyn, Irenn Naydanova, Cech Fryzjerów Warszawa, Franck Pérez i Rafał Krajewski, Maria Korzeniowska, Jacek Szychowski, Monika Klinikowska, Iwona Burdzy, Patrycja Jaromin, Adrian Klinikowski, HCF Polska, Kamil Turlej, Jesús Muñoz.

 

NAUKA, NOWOŚCI, WARSZTATY

Bogaty i zróżnicowany program pokazów merytorycznych z pewnością ponownie przyciągnie tłumy. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy będą dzielić się swoją wiedzą na zlokalizowanej w hali wystawienniczej Scenie Kongresowej, swoją wiedzą będą się dzielić: Vova Gnatyszyn,Krzysztof Wypych, Agnieszka Kowalczk, Maciej Lewandowski Edyta Kloss, Lech Fedyszyn, Jesús Muñoz i Kamil Turlej, Kamila Winkowska Jańczyk. W sobotę odbędą się także warsztaty dla nauczycieli fryzjerstwa, które dostarczą wiele inspiracji.

 

MISTRZOWIE NA PODIUM

Mistrzostwa i konkursy towarzyszące imprezie zwabiły podczas ostatniej edycji targów rzesze ambitnych profesjonalistów i adeptów sztuki fryzjerskiej. Ponieważ w ubiegłym roku limit miejsc został wyczerpany przed upływem oficjalnego terminu przyjmowania zgłoszeń, radzimy nie zwlekać i już dziś dokonać rejestracji!

 

 

Zapraszamy do udziału w dwóch wyjątkowych konkurencjach:

logo HAIR MASTER CUP

 

HAIR MASTER CUP

Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa | 25.09.2016 | Warszawa

 

Temat: kat. damska: Modern Geisha; kat. męska: Młodzi gniewni

Jury złożone z przedstawicieli mediów branżowych przyzna osobną nagrodę w ramach tytułu „PRESS CUP”.

Strzyżenie i stylizacja: modele i modelki

Na laureatów obu kategorii czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości ponad 20 000 zł. Finaliści, którzy sięgną po tytuł „PRESS CUP”, zyskają możliwość szerokiej promocji w postaci wywiadów oraz prezentacji swoich kolekcji na łamach pism fryzjerskich.

Kreatywne prace uczestników oceniać będą:

SKŁAD SĘDZIOWSKI NR 1

Zostaną przyznane miejsca I-III w kategorii damskiej i męskie

Jan Stoppel – Przewodniczący jury, Aleksander Stankiewicz – Honorowy członek jury,

Beata Dysiewicz, Andrzej Matracki, Krystyna Piasecka, Marta Robak oraz Juror Specjalny – Leszek Czajka.

SKŁAD SĘDZIOWSKI NR 2

Jury złożone z przedstawicieli mediów branżowych (zostanie przyznany tytuł PRESS CUP w kategorii męskiej i damskiej)

Ewa Cesarz (Estetica). Ryszard Droździak (Hair Trendy), Beatrycze Góral (Kurier Fryzjerski) Stefania Dowgiałło-Tabaka (Fale Loki Koki)

 

logo YOUNG TALENT CUP

YOUNG TALENT CUP

Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej | 24.09.2016 | Warszawa

 

Temat: Street – Focus on Trends

Kategoria: damska i męska

Strzyżenie i stylizacja: główki treningowe Placówki, które zgłoszą do konkursu uczniów będą mogli powalczyć o puchar SCHOOL CUP. To wyjątkowe wyróżnienie otrzyma szkoła, która uzyska największą łączną liczbę punktów w obu kategoriach.

Nagrodami są szkolenia o łącznej wartości 16 000 zł!

Dodatkowo na laureatów obu kategorii czekają tygodniowe staże*:

I miejsce kategoria damska – tygodniowy staż w atelier Marii Korzeniowskiej

II miejsce kategoria męska – tygodniowy staż w salonie Krzysztof

* Uwaga: nagroda nie obejmuje dojazdu oraz noclegu

 

Młodych adeptów sztuki fryzjerskiej oceniać będą:

Piotr Gąsiorowski – Przewodniczący jury, Aleksander Stankiewicz – Honorowy członek jury, Szymon Wilczak, Elwira Winkowska, Dorota Stoppel, Krzysztof Chodorski oraz Juror Specjalny – Leszek Czajka.

Regulaminów i zgłoszenia na www.hair-forum.com.pl. Zgłoszenia do 16 sierpnia 2016.

 

Kup bilety na targi HAIR FORUM już dziś! To banalnie proste!

  • Załóż konto w e-sklepie
  • Wybierz bilety wstępu na targi
  • Opłać zamówienie
  • Wydrukuj bilety, które wyślemy Ci na adres mailowy lub zapisz bilet na urządzeniu mobilnym!
  • GOTOWE!

 
 

Przypominamy, że bilet wstępu na targi Hair Forum Poland uprawnia do wstępu na targi BEAUTY FORUM & SPA, które odbędą się w ten sam weekend na drugiej hali Centrum Targowo-Kongresowego w Warszawie. Przedsprzedaż trwa do 21 września! Przejdź do SKLEPU.

 
 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera