Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
DAVINES: FLAMBOYANCE DIVA – Fryzjer polski

DAVINES: FLAMBOYANCE DIVADavines prezentuje kolekcję Flamboyance Diva przygotowaną przez Angelo Seminara. W kolekcji przedstawiony został wizerunek współczesnej, aktywnie żyjącej kobiety, która odkrywa przyjemność bycia wyjątkową i niepowtarzalną, podobnie jak wiele sławnych ikon piękna w przeszłości.

Flamboyance Diva bazuje na prostocie wizerunku, który wykorzystując jednocześnie wyrafinowaną i wyszukaną sztukę, pozwala współczesnej kobiecie prowadzić jej codzienne życie: proste, spontaniczne i praktyczne, nie tracąc przy tym perfekcyjności i świetności, cechujących prawdziwą diwę.

Każdy z wizerunków kolekcji Flamboyance Diva przedstawia elegancki, doskonały i wysoce wysublimowany styl. Każda z fryzur cechuje się lekką, organiczną formą w połączeniu ze świeżymi oraz kobiecymi odcieniami kolorów. Włosy rozświetlone są refleksami ton w ton, podkreślającymi ich naturalny ruch bez sztucznych kontrastów kolorystycznych.

W kolekcji wykorzystano technikę koloryzacji Flamboyage, dającą nadzwyczajną harmonię koloru, ponadczasowy wygląd włosów, mieniących się wspaniałymi, świeżymi odcieniami. Nieprzerwany ciąg odcieni z tej samej grupy kolorystycznej, łączonych ze sobą, aby uzyskać efekt głębokiego i harmonijnego ruchu. W celu wzbogacenia tej wyrafinowanej kolekcji wykorzystano odcienie jasnej miedzi oraz brzoskwiniowe, tabaczkowe, piaskowe i miodowe.