Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Davines Team zadba o fryzury na pokazie Tomaotomo – Fryzjer polski

Davines Team zadba o fryzury na pokazie Tomaotomo   To już pięć lat istnienia marki Tomaotomo. Tym razem Tomasz Olejniczak będzie świętował swój jubileusz razem z marką Davines oraz fryzjerami z Filip Galas Freehair Team. Styliści przygotują fryzury podczas pokazu najnowszej kolekcji projektanta – Baroq & Roll. Pokaz odbędzie się 4 października w Warszawie.


davines tomaotomoTomasz Olejniczak z pasją tworzy projekty dla kobiet aktywnych i charyzmatycznych, ponad wszystko ceniących indywidualność oraz klasykę w nowoczesnej formie. Podobna wizja przyświeca również styliście i fryzjerowi Filipowi Galasowi, który już od 25 lat dba o włosy kobiet w Polsce. To właśnie Filip opracuje projekty i koncepcję fryzur do pokazu najnowszej kolekcji Tomasza Olejniczaka – Baroq & Roll. Ponadto będzie zarządzał zespołem fryzjerskim, który je wykona.

Filip Galas doświadczenie zdobywał w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie, tj. Vidal Sassoon, Sanrizz, Toni&Guy. Ma swój własny, rozpoznawalny i ceniony styl pracy, który charakteryzuje się brytyjską precyzją i kreatywnością oraz francuskim stylem czesania. Na co dzień współpracuje przy sesjach zdjęciowych, reklamach czy pokazach mody. Dba o wizerunek osób publicznych oraz gwiazd polskiego show biznesu. Co roku prezentuje swoją autorską kolekcję fryzur. Ostatnia z nich miała premierę pod koniec września i nosi nazwę CV. Kolekcja ta jest podsumowaniem 25 lat pracy. Filip jest ambasadorem linii Davines – Your Hair Assistant do modelowania włosów.

Tomasz Olejniczak jest założycielem i projektantem marki TOMAOTOMO. Polski projektant mody jest twórcą bezkompromisowym i wiernym swojej wizji artystycznej. Od początku swojej pracy artystycznej konsekwentnie podąża własną drogą, kreując projekty bardzo charakterystyczne i budujące tożsamość marki oraz jej wysoką renomę. 
Wśród miłośniczek stylu TOMAOTOMO znajdują się polskie gwiazdy np.: Justyna Steczkowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Weronika Książkiewicz, Edyta Olszówka, Katarzyna Bujakiewicz, Omenaa Mensah, Patrycja Kazadi. Nie każdy projektant może pochwalić się możliwością współpracy z zagraniczną gwiazdą. Amerykańska telewizja E! – Alicia Quarles wystąpiła na czerwonym dywanie prezentując kreacje TOMAOTOMO.

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera