Clubman – kosmetyki barberskie dla meżczyzn   

 

Poznaj kultową markę barberskich kosmetyków – Clubman Pinaud – stworzoną z myślą o mężczyznach. Clubman® to wysokiej jakości profesjonalne produkty do pielęgnacji, golenia i stylizacji dla mężczyzn, które łączą najlepsze tradycje z nowoczesnymi trendami.

 

Clubman® Pinaud to oficjalna marka barberska, której początki sięgają XIX wieku. Pierwszy produkt Clubman® Pinaud został stworzony w 1810 roku w Paryżu, szybko stając się kosmetykiem kultowym, niezbędnym w męskiej toalecie. Produkty Pinaud zdobyły popularność i uznanie na arenie międzynarodowej już podczas ery farmaceutycznej z początku XX wieku.
 
clubman pinaud kosmetyki
 
Dziś, ponad 200 lat od swojego debiutu, marka Clubman® nieprzerwanie zaopatruje rynek barberski w produkty do stylizacji i pielęgnacji mężczyzn o najwyższej jakości. Marka pozostając wierna swoim tradycjom podąża za najnowocześniejszymi trendami na rynku oferuje coraz to nowe produkty, który każdy dbający o siebie mężczyzna powinien mieć w swojej kosmetyczce.
 
Oprócz sztandarowych produktów do golenia i pielęgnacji twarzy Clubman® oferuje toniki do włosów, które są specjalnie sformułowane tak, aby dostarczać włosom pielęgnację, której potrzebują. Wody kolońskie i po goleniu marki Clubman cechują się niepowtarzalną gamą zapachową od zapachów klasycznych i subtelnych poprzez zapachy egzotyczne i intensywne. Najbardziej popularnymi zapachami marki są Classic Clubman After Shave Lotion o tradycyjnym zapachu oraz Virgin Island Bay Rum, które cieszą się miłością fanów na całym Świecie.

 

Kosmetyki Clubman® Pinaud dostępne są w sklepie internetowym LokiKoki.pl.

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera