Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /fryzjerpolski/wp-includes/plugin.php on line 579
Artego Styling Tools – Twój sposób na karnawałowe fryzury – Fryzjer polski

Artego Styling Tools – Twój sposób na karnawałowe fryzury   

Linia produktów do stylizacji odzwierciedla ducha i założenia, jakie postawiła sobie od początku swej działalności marka artègo: PROFESJONALIZM, PROSTOTA, SKUTECZNOŚĆ.

styling tools artegoWszystkie produkty artègo styling tools zostały opracowane w taki sposób, by w rękach profesjonalisty stać się prawdziwymi narzędziami pracy, pozwalającymi jak najlepiej wyrazić kreatywność stylisty. Stąd nazwa, która w tłumaczeniu na język polski brzmi po prostu “narzędzia stylingu”.

Każdy preparat ma swoje szczególne przeznaczenie, jego używanie jest łatwe i odpowiadające rezultatom, jakie chcemy uzyskać, zadaniem produktów nie jest tworzenie teatralnych efektów czy obiecywanie rezultatów, których nie można zapewnić. Naszym zdaniem najlepszy produkt to ten, którego łatwo się używa, jego przeznaczenie jest jednoznaczne i jest skuteczny. Siłą produktów jest właśnie ich skuteczność, dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników, ale przede wszystkim dzięki równowadze i oryginalności formuł przygotowanych przez laboratoria artègo. Kolory kosmetyków, od delikatnie pastelowych do transparentnych, delikatny zapach przypominający egzotyczne owoce, cytrusy, są przyjemne dla klientek i klientów, co może dodatkowo skłonić ich do nabycia produktu w salonie.

Tworząc swoje produkty, marka artègo opracowała metodę łatwego, precyzyjnego korzystania z nich, aby również mniej wprawny stylista mógł osiągnąć zawsze pewne rezultaty swojej pracy. Dzięki jasnemu przyporządkowaniu produktów do każdego efektu, stylista będzie w stanie wybrać na każdym etapie najbardziej odpowiedni produkt, aby osiągnąć zamierzony cel.

Wyznaczmy teraz zasady postępowania, przyjmując, że styl fryzury osiągamy dzięki trzem zabiegom:

 

Odpowiednia metoda nie może jednak stanowić ograniczenia, a ponieważ każdy z preparatów współgra z innymi, istnieje możliwość mieszania ich, aby stworzyć efekt z dwóch lub większej ilości produktów, zmniejszać lub zwiększać ich moc utrwalania, nadawać połysk… i nie zatrzymywać się na tym!

Materiały: Artego

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera