Artego Good Society – Twój indywidualny kod piękna   

 

Każdy z nas ma swój unikalny kod, dzięki któremu włosy stają się piękne. Trzeba go tylko odnaleźć, dopasowując odpowiedni kosmetyk do natury swoich włosów. Ludzie, którzy dzięki Artego odnajdą swój kod pięknych włosów, tworzą dobrą społeczność, czyli „good society”. Dołączaj swoich klientów do naszej społeczności i dopasowuj kosmetyKI Artego do ich włosów.

 

Ponadczasową elegancję bieli i czerni oraz zaskakujące piękno ich kontrastu wykorzystaliśmy w opakowaniach kosmetyków w celu podkreślenia wyjątkowości nowej linii Good Society. Drogocenne kremy myjące i odżywiające, luksusowe fluidy nawilżające i uelastyczniające, spraye bogate w składniki nadające objętość i chroniące piękno: to narzędzia, które w połączeniu z twoim profesjonalizmem sprawią, że twoje klientki będą zaskoczone, zafascynowane oraz oczarowane.
 
artego good society
 

Good Society to 7 kodów piękna i 7 prostych rozwiązań dla pięknych włosów. Każdy ma swoje miejsce w Good Society:

 

Żyjemy w ciągłym biegu – poświęć codziennie jedną chwilę, by rozbudzić swoje zmysły i zrobić sobie przerwę na przyjemność. EVERY DAY to szampon w kremie i lekka odżywka, które myją i nawilżają włosy każdego dnia.

 
Twoje włosy są cienkie i delikatne, słabe lub rzadkie? GENTLE VOLUME zadba o nie i sprawi, że staną się mocniejsze i grubsze, doda im objętości oraz ułatwi układanie.

 
Czynniki atmosferyczne oraz substancje chemiczne sprawiają, że włosy stają się szorstkie i przesuszone, a w przypadku ich delikatniejszej struktury – zniszczone? Przywróć równowagę swoim włosom dzięki intensywnemu nawilżeniu z szamponem i odżywką INTENSE HYDRATION.

 
Lśniące kręcone włosy, zdyscyplinowane i elastyczne, poruszające się z każdym ruchem twojego ciała. To wszystko zapewni ci PERFECT CURL.

 
SOFT SMOOTHING sprawi, że twoje włosy staną się wygładzone, miękkie, zdyscyplinowane i błyszczące. Ochroni je także przed skręcaniem.

 
RICH COLOR odżywia i chroni kolor oraz sprawia, że włosy zawsze wyglądają jak w pierwszy dzień po farbowaniu i mienią się tysiącem refleksów.

 
Wyjątkowa seria do zadań specjalnych, w której skład wchodzą: serum ARGAN OIL, odświeżający szampon SPORT, szampon do włosów rozjaśnianych SHINE GREY oraz uniwersalna odżywka bez spłukiwania EQ FACTOR.

 

Materiały: Artego

 

REKLAMA
Dopisz się do naszego newslettera